Підозра патрульному, водія перевірять щодо дій проти поліцейського – стрілянина в Харкові 13 лютого

Харківському патрульному, який відкрив стрільбу під час переслідування та поранив чоловіка, повідомили про підозру. Щодо командира роти Управління патрульної поліції почали розслідування стосовно перевищення службових повноважень. Разом із тим водія, чию машину переслідували патрульні, теж перевірятимуть  йдеться про погрозу відносно до правоохоронця. Нагадаю, ці розслідування стосуються подій 13 лютого  коли правоохоронець стріляв у машині і поранив пасажира. Останній у лікарні у важкому стані.

В ніч на 13 лютого у Харкові відбулася стрілянина. Патрульний вистрілив у машину та поранив чоловіка. Таке відео з ночі гонитви розмістили в прокуратурі.

У правоохоронних органах заявили, що це сталося під час переслідування автівки.

Наразі правоохоронцю оголосили підозру, у тому що він міг перевищити службові повноваження. Розслідуванням справи займаються у ДБР. Перевіряється і факт наїзду переслідуваного автомобіля «Subaru Forester» на працівника патрульної поліції. Кримінальне провадження відкрили щодо погрози або насильства щодо працівника правоохоронного органу. Сам керманич повідомив наступне:

Водій Субару привіз пораненого пасажира до лікарні. Чоловіка оперували кілька годин.

В’ячеслав Вакуленко головний лікар 25-ї харківської міської лікарні

Сообщили нам около 6 утра о том, что огнестрельное ранениеПоступление было около 3, 3,5 утраРанение тяжелое: в брюшную полость и в грудную, в грудную  сквозное. А в брюшную  в кишечнике слепое ранениеОперировалиСостояние на момент поступления  тяжелоесо спутанным сознаниемОперировали около 3 часовСейчас состояние его тяжелое, но стабильное.

Патрульному загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від семи до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років. У поліції ж перевірятимуть дії водія, за яким гналися патрульні.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.