Петро Порошенкон: Під час усіх цих зустрічей питання заручників стояло в пріоритеті

Петро Порошенко відвідав Саміт НАТО. Президент провів кілька зустрічей із лідерами інших країн, як стало відомо Вісті Ньюс. Серед заяв, озвучених там, були «Північний поток-2», мета якого завдати удар по Україні та країнам ЄС і НАТО. Відповідальність Росії за війну в Україні та загибель майже трьох тисяч українських солдатів і більше десяти тисяч цивільних громадян. Також під час прес-конференції у Брюсселі Порошенко наголосив, що на всіх його зустрічах обговорювалось питання звільнення українських заручників та політичних в’язнів, які утримуються в тюрмах Росії чи на окупованих територіях.
Треба наголосити, що 13-го липня режисеру Олегу Сенцову, якого утримують у в’язниці в РФ, виповнюється 42 роки. З них, чотири, він провів у тюрмах. Українець відбуває покарання в колонії «Білий ведмідь» в Лабитнангі. Він голодує вже 61 день. І його вимога – звільнення всіх українських політв’язнів.

Петро Порошенко, Президент України:
Окремо хочу поговорити про те, що під час зустрічі не тільки з Президентом Трампом, а і з Президентом Емануелем Макроном, де ми також проговорили велику кількість співпраці, починаючи від військово-технічної і закінчуючи звільненням заручників. І Президент Макрон наголосив, що напевно буде зустріч у неділю з Путіним, і питання заручників буде піднято. І, сподіваюся, воно буде піднято в понеділок у Хельсінкі. І на кожні зустрічі, включаючи Ердогана, яка щойно закінчилася, і окремо наголошувалося на питання звільнення кримських татар. І під час усіх цих зустрічей питання заручників стояло в пріоритеті.

Вісті Ньюс. Новини. Харків&Україна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

bigmir)net TOP 100