Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

Першокурсники ХНУВС склали присягу працівника поліції

415 першокурсників Харківського національного університету внутрішніх справ склали присягу працівника поліції, як стало відомо Вісті Ньюс. Майбутніх слідчих, фахівців підрозділів превентивної діяльності, боротьби з кіберзлочинністю та кримінального блоку від імені Міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова привітав заступник Міністра Вадим Троян. Урочисту церемонію присяги бачили наші журналісти.

Служити та захищати, так присягнули на вірність українському народові 415 першокурсників Харківського національного університету внутрішніх справ. Серед них майбутні слідчі, фахівці підрозділів превентивної діяльності, боротьби з кіберзлочинністю та кримінального блоку.

Вадим Троян, заступник Міністра внутрішніх справ України:

Це майбутнє покоління, яке буде складати основу майбутнього поліції. Розвивається університет, який я знаю з самого початку. Я прийшов коли він існував три роки як університет. I я прийшов першим курсантом і знаєте він змінився повністю, структура і навчальний підхід.

За роки існування ХНУВС підготував понад 50 000 правоохоронців, тут навчаються курсанти зі всієї України. Сьогодні ж в надважливий для країни час головним пріоритетом викладання стає патріотична вихованість поліцейських нової формації.

Валерій Сокуренко, ректор Харківського національного університету внутрішніх справ:

Люди приходять вмотивовані. Це і випускники ліцеїв, посиленої військової фізичної підготовки, династії правоохоронців. Ви бачили курсантів дівчат зі зброєю, як майбутньому слідчому, оперативному працівнику йому карабін не потрібен, але як патріот України, на сході він повинен тримати карабін і він це робить. Це основа нашого виховання.

Відбулося вручення нагород працівникам університету. Державні нагороди отримали поліцейські – учасники бойових дій, які брали участь в антитерористичній операції в Донецькій та Луганській областях.

Олексій Руденко, заступник голови Національної поліції України:

Діти, які приходять до нас повинні бути підготовлені, тому що їм ставать в строй і виходити на бойове чергування. Сучасна поліція – це служба, що забезпечує головні принципи: безпеку, захист і права людини.

Докорінна реформа системи МВС полягає і в нових принципах державного сервісу у сфері правоохоронної діяльності.

Вернер Педерсен, голова регіонального офісу Консультативної місії ЄС у м. Харків:

Одна з речей, які ми робимо в харківській області – це проведення тренінгів із взаємодії поліції з громадою. Їх спільні зусилля і спрямовані на вирішення проблем. Я вважаю це буде значна зміна, яку побачать українські громадяни. Ви знаєте про нову стратегію дорожньої безпеки, застосування приладів швидкісного режиму, саме пішоходи чекали цього довгий час. Тобто, прикладаються великі зусилля, але для змін потрібен час. Все поміняти за один день неможливо, в нашій країні реформа поліції зайняла 10 років, це приблизний горизонт і для української поліції. Але мене вражає прагнення для змін.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023