Перший міжнародний чемпіонат для кінологів розпочався на Закарпатті

Україна приймає Перший міжнародний чемпіонат для кінологів. Серед учасників будуть не тільки українські силовики з чотирилапими вихованцями, а й гості з закордону. Змагання проходитиме у декілька етапів, як дізналися Вісті Ньюс.

Змагання кінологів на Закарпатті проходять вдруге. Та цього року конкурс особливий. Окрім українських учасників прибули гості з Чехії.

Роман Стефанишин, начальник ГУНП в Закарпатській області:

Сьогодні відбулося відкриття. Розпочався перший день змагань. Дані змагання будуть тривати протягом 3-х днів. У минулому році, це були перші українські змагання, а цього року, це перші міжнародні змагання. Тому сподіваємося, що ця традиція наразі буде продовжуватися у Закарпатській області.

Першими завданням чемпіонату стало подолання 200-метрової смуги перешкод. Чотирилапі учасники стрибали через бар’єри різної висоти, бігали по колоді, повзли під сіткою, долали вежу з крутим підйомом та мокрими східцями. Судді оцінювали правильність виконання нормативів та швидкість подолання смуги перешкод. Іван на змагання зі своїм вихованцем приїхав з Костянтинівки. Зараз він займає 4-ту сходинку у турнірній таблиці.

Іван Лешанич, кінолог із Костянтинівки:

У нас попереду ще багато змагань – виборка виші, виборка людини, легальний курс, затримання людини і слідова робота.

Зараз на службі у Національній поліції перебуває більше тисячі службових собак, з яких, близько 600, спеціалізуються на розшуковій роботі.

Віталій Іванченко, начальник відділу організації кінологічної діяльності ГУНП:

Кожного року проводиться аналіз виконаної роботи, якщо потрібне збільшення, ми збільшуємо штат. Вводимо кінологів, додатково рекомендуємо ввести ще й собак за різними напрямками.

У чемпіонаті беруть участь співробітники майже усіх силових структур країни – поліція, Нацгвардія, ДСНС. Усього на змаганні були представлені 36 команд.

Залишити відповідь