Переселенці отримали квартири на Харківщині завдяки Уряду Німеччини

У Богодухові родини переселенців отримали квартири, як стало відомо Вісті Ньюс. Поява соціального житла стала можливою завдяки підтримці Уряду Німеччини, саме завдяки іноземним благодійникам на Харківщині вдалося реконструювати двоповерхову будівлю для потреб ВПО.

Оця двоповерхівка стане домом для 11 родин внутрішньо переміщених осіб. У Богодухові переселенцям передали ключі від соціального житла.

Юлія Світлична, голова Харківської облдержадміністрації:
За рік плануємо по Харківській області відкрити ще 6 гуртожитків. А це 100 квартир майже для 350 людей.

Повну реконструкцію будівлі зробили коштом німецького Уряду, за сприяння «Українського фонду соціальних інвестицій». Зокрема, будинок має новий дах, вікна та двері, утеплений фасад, цілком нові комунікації та внутрішній ремонт.

Андрій Рева, міністр соціальної політики України:
Загалом майже 1000 переселенців будуть мати уже дах над головою завдяки коштам платників податків із Німеччини. Я сподіваюся, що наступного року у нас будуть і державні програми з забезпечення житлом цих людей. Не тільки тих, хто має наприклад пільги учасників бойових дій, інваліди війни чи, скажімо, діти-сироти, але мова йде і про рядових громадян.

Наразі уряд Німеччини реалізує в Харківській області й в Україні кілька соціальних проектів. За рахунок «Українського фонду соціальних інвестицій» вже побудовані 4 подібні будинки – в Запорізькій та Луганській областях.

Петер Шмаль, заступник Генерального консула Федеративної Республіки Німеччина в Україні:
Нещодавно в рамках цього проекту вже було відкрито соціальні гуртожитки у Мелітополі та будинок із ізольованими квартирами у селі. У квітні цього року були підписані фінансова та проектна угоди щодо наступної фази проекту, яка передбачає наступні 9 млн від Федерального уряду Німеччини та триватиме до кінця 2021 року.

За період з 2014 до 2017 року Німеччина тільки в рамках гуманітарних проектів надала Україні понад 74 млн євро.

Залишити відповідь