Перемога-Зрада: 18:0, або Як народжуються історії успіху (22.05)

Сотні учасників, десятки менторів і кілька команд, які вчитимуться створювати культурний продукт, – так виглядатиме народження і реалізація 18 ідей для розвитку України.

22 травня до Харкова як найвідомішого студентського, а значить найактивнішого, міста України з’їдуться активісти сходу, заходу і півдня. П’ять років поспіль фестиваль відбувався у Харківській, Запорізькій областях, на сході України, а тепер мандрівний фестиваль поширюється на Закарпаття, а також Одеську, Запорізьку та Херсонську області. Активісти з цих регіонів безкоштовно пройдуть навчання з проектного менеджменту, піару, написання грантових заявок для реалізації своєї ідеї культурного продукту. Академія фестивалю пройде з 22 по 26 травня та з 12 по 16 червня у Харкові, а уже в серпні-вересні учасники проведуть фестиваль у своєму місті разом із глобальною командою «З країни в Україну».

Фестиваль «З країни в Україну

Серед менторів академії фестивалю цього року будуть представники Ukraine Fashion Week, Гогольfest, Molodiya Festival, Схід-фест та багато інших. Вони навчать громадських активістів розробляти універсальний культурний продукт, розкажуть учасникам про свій досвід організації, навчать таємницям налагодження комунікації, керування проектом та пошуку грантів на реалізацію ідей.

Фестиваль «З країни в Україну» – масштабна культурно-просвітницька подія. Це майстер-класи народних ремесел, демо-зона новітніх здобутків України, відкрита бібліотека, дитячі і юнацькі активні ігри, кінопокази найкращих зразків вітчизняного кінематографу, лекції для дорослих та дітей і, звісно ж драйвовий вечірній рок-концерт! У кожному місті фестиваль триватиме один день, а в його організації візьме участь як команда Фундації, так і місцеві активісти.

«З країни в Україну» – це 5 років організації подій, 55 міст України, 14 напрямів роботи з ключовою ідеєю формування нової української ідентичності та показом якісних позитивних змін країни. Цього року мандрівний культурно-просвітницький фестиваль відбудеться вшосте і охопить значну 18 міст України із заходу, півдня і сходу. За час проведення фестивалю відвідувачі і активісти вже побачили наскільки різноманітною є наша країна і скільки талановитих майстрів, артистів та громадських діячів живуть серед нас.

Залишити відповідь