Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

Пенсіонери Харківщини обирають ПриватБанк

Майже 250 тисяч осіб поважного віку, а це 30% всіх пенсіонерів, які проживають на Харківщині, обрали ПриватБанк своїм банком та довірили йому найдорожче – свої пенсії.

Щомісяця кількість пенсіонерів – клієнтів ПриватБанку на Харківщині зростає в середньому на 2 тисячі осіб. Але справжній ажіотаж спостерігався наприкінці минулого року. Так за останні два місяці пенсійні картки ПриватБанку в області оформили відразу 6,5 тис. нових клієнтів.

Це пояснюється зручними умовами отримання і користування карткою, – розповідає керівник напрямку соціальних проектів ГРУ ПриватБанку у Харківській області Тетяна Пономаренко. – Найрозгалуженіша мережа відділень, банкоматів та терміналів надає змогу отримати банківські послуги майже у кожному дворі, що надзвичайно важливо для людей поважного віку. А більшість послуг для пенсіонерів взагалі безкоштовні.

Так безкоштовно і за лічені хвилини можна оформити саму картку. Усі формальності – оформлення документів, передача їх до Пенсійного фонду і т. д. – виконують банкіри. Клієнту потрібно прийти до відділення лише, щоб забрати банківську картку та підписати договір. Працівники ПриватБанку також безкоштовно можуть здійснювати доставку пенсійних карток додому тим клієнтам, які обмежені в пересуванні. До речі, можна випустити і безкоштовну додаткову карту за дорученням. Пенсію можна отримувати без черг, очікувань і походів на пошту в день нарахування на картку Пенсійним фондом України.

Знімати готівку можна у банкоматах будь-яких банків України без комісії. Але тримати кошти на картках і розраховуватися саме картками набагато зручніше та вигідніше. Так на залишок власних коштів банк нараховує 7% річних, що дає змогу накопичувати, не відкриваючи додаткових депозитів.

Безкоштовно з пенсійної картки можна оплачувати комунальні послуги.

Лише з картками ПриватБанку можна купувати будь-які товари зі знижками до 20%, отримуючи бонуси у 2250 магазинах та сервісних точках області. Крім того, тільки картки ПриватБанку надають змогу придбати товар сьогодні, а оплачувати частинами до 24 місяців у майже 3000 магазинах регіону.

З 1994 року щорічно ПриватБанк виправдовує довіру своїх клієнтів та обирається конкурсною комісією Пенсійного фонду України уповноваженим обслуговувати поточні рахунки пенсіонерів та одержувачів соціальної допомоги. Сьогодні ПриватБанк – найбільший український банк, що обслуговує пенсіонерів. Через його картки та рахунки пенсію отримують більше 3,5 мільйонів українських пенсіонерів.

Джерело

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023