Пенсіонерам МВС перерахують виплати

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков оприлюднив механізм перерахування пенсій усім екс-працівникам колишньої міліції, Нацгвардії, ДСНС та прикордонникам, як стало відомо Вісті Ньюс. Нові збільшені виплати мають надходити вже з початку року. Так із 1 січня 2018 року по 31 грудня 2019-того всі категорії пенсіонерів МВС щомісяця будуть отримувати пенсійні виплати у новому перерахованому розмірі плюс доплата з 2016 року. Нагадаємо, що в січні пройшла всеукраїнська акція екс-правоохоронців, на якій пенсіонери вимагали переглянути їхні виплати. Мітинги проходили в десятках міст України. Про механізм нарахування – далі.

Арсен Аваков, міністр внутрішніх справ України:

Всем категориям пенсионеров – МВС, Прикордонної служби, Національної гвардії, ДСНС – нова підвищена пенсія буде нарахована з 1 січня 2018 року.

Олексій Тахтай, державний секретар МВС:
Щодо перерахунку пенсії відповідно до Закону України “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби та деяких інших осіб”, крім міліції, а саме: військовослужбовцям ДПСУ, НГУ, особам рядового та начальницького складу ДСНС. Перерахунок проводиться з 1 січня 2018 року. Пенсії визначатимуться з урахуванням – посадового окладу, спеціального звання та надбавки за вислугу років, що визначено станом на 1 березня 2018 року, відповідно до постанови Кабінету міністрів від 30. 08.2017 року. Виплата пенсій буде проводитися наступним чином – з 1 січня 2018 року старий розмір пенсії буде плюсуватися з 50% від суми підвищення. З 1 січня 2019 року по 31 грудня 2019 року старий розмір пенсії та 75% від суми підвищення. Із 1 січня 2020 року повноцінно новий перерахований розмір пенсій.

Залишити відповідь