Патрульний ризикував собою, рятуючи самогубця

У Хмельницькому патрульні врятували чоловіка, який хотів стрибнути з мосту, як з’ясували Вісті Ньюс. Для того, аби не дати йому стрибнути, інспектору довелося спуститися до чоловіка та утримувати його від фатального кроку, навіть не зважаючи на погрози.
Під час патрулювання поліцейські побачили натовп біля мосту. Опитавши людей, патрульні з’ясували, що невідомий заліз на бетонну конструкцію та хоче стрибнути у річку.
Патрульний більше 20 хвилин переконував чоловіка передумати, а отримав погрози – мовляв, якщо йому заважатимуть, то він стрибне та потягне за собою й інспектора. Тож правоохоронцю довелося застосувати силу, він схопив чоловіка та притиснув до труби, обхопивши його ногами. Втримати від стрибка навіть за таких обставин чоловіка було важко – він продовжував пручатись та намагався скинути себе та інспектора у воду. Тоді на допомогу кинулись інші патрульні.
Самогубцю витягнули у безпечне місце.

У Хмельницькому патрульні врятували чоловіка, який хотів стрибнути з мосту

У Хмельницькому патрульні врятували чоловіка, який хотів стрибнути з мосту 😥Патрулюючи місто, поліцейські побачили натовп, який зібрався біля мосту. Від людей патрульні дізнались, що невідомий чоловік заліз на бетонну конструкцію та має намір стрибнути у річку. Один з інспекторів патрульної поліції спустився до чоловіка на перемовини. Протягом 20 хвилин правоохоронець переконував чоловіка передумати, але той натомість почав погрожувати патрульному скинути і його у воду, якщо він буде заважати.Тоді поліцейський схопив чоловіка та притиснув до труби, обхопивши його ногами. Громадянин продовжував пручатись та намагався скинути себе та інспектора у воду, але йому це не вдалось. На допомогу кинулись інші поліцейські.Спільними зусиллями обох чоловіків витягнули у безпечне місце.Друзі, якщо ви бачите, що людині загрожує небезпека, – не гайте часу та телефонуйте на 102. #новини #поліція #безпека Сергій Князєв Вячеслав Аброськин (Vyacheslav Abroskin) Konstantin Bushuev Александр Фацевич Позывной Маршал (Євгеній Жуков) Oleksiy Biloshytskiy Iaroslav Trakalo Ольга Атаманова Патрульна поліція України Патрульна поліція Хмельницької області Roman Martyniuk Головне управління Національної поліції в Хмельницькій області РБК-Украина УНИАН УНН – Українські Національні Новини 112.ua Свідок Телеканал "Прямий" 5 канал 24 Канал

Опубліковано Національна поліція України Понеділок, 26 березня 2018 р.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *