Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

Патрульні на Донеччині врятували рибалку

Для жителя Мангуша відпочинок на водоймі ледь не закінчився смертю. У рибалки схопило серце просто на озері, як стало відомо Вісті Ньюс. Непритомний чоловік впав у воду. Самостійно витягти потопаючого з води його дружина не могла. Жінка почала кликати на допомогу. На крик прибігли поліцейські, що патрулювали неподалік. На щастя, правоохоронцям вдалося витягти чоловіка. Вони ж і надали йому першу допомогу. Дружина потерпілого говорить – тиждень тому у рибалки вже були проблеми з серцем. Цього разу напад повторився, коли той нахилився за вудочками. Далі про події розповідає один з героїв.

Федір Чебаненко, т.в.о. начальника сектору реагування патрульної поліції Мангушського відділу поліції:

Мы выбежали из машины, увидели, как человек находился в воде. Мы оказали помощь, прыгнув в ставок, достали его. Он находился в бессознательном состоянии. Оказав первую медицинскую помощь – непрямой массаж сердца человек пришел в себя.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023