Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

Паспорти або військові квитки швидко та поза законом

У Миколаєві викрили бандитів, які займалися підробкою документів, як стало відомо Вісті Ньюс. За угрупуванням слідкували більше року. Під час обшуків у затриманих виявили 75 печаток і майже півтора мільйона гривень. Цікаво, що організував бізнес на фальшивках чиновник, що обіймає керівну посаду у Миколаївській міській раді.

Закордонний паспорт, військовий квиток, будь-які довідки для отримання цих документів. Та навіть послуги так званим пакетом – довідки про не судимість і меддовідки, ідентифікаційні коди, свідоцтва про шлюб тощо. Усе це перелік послуг миколаївського угрупування. І все “липове”. Бізнес із розмахом побудував у Миколаєві місцевий чоловік, та не аби хто.

Організатором виявився 58-річний місцевий мешканець, який займає керівну посаду в Миколаївській міській раді. Окрім того серед учасників – мешканці Київщини, громадянин Молдови та місцеві жителі.

Речниця відділу поліції:
Угрупування допомагало у вирішенні паперових проблем іноземцям, особам без громадянства, що прагли потрапити до ЄС. Для цього фальшивки робили під неправдивими анкетними даними та підробленими паспортами, що реєструвались у Луганській та Донецькій областях, а також на території Автономної республіки Крим. Коштувала “допомога” 7 тисяч доларів. За всіма 6 учасниками банди слідкували більше року, а затримували їх разом із правоохоронним посиленням.
Речниця відділу поліції:
Зібравши необхідну доказову базу, поліцейські у супроводі бійців роти особливого призначення спільно з СБУ регіону та прокуратурою встановили та затримали всіх фігурантів справи. Одночасно було проведено 24 санкціонованих обшуки.
У ході обшуків вилучили зброю, півкілограма ювелірних прикрас і гроші у різних валютах, в еквіваленті на національні валюту йдеться про півтора мільйона гривень.
Також правоохоронці знайшли й знаряддя, яким створювали підробки – 75 печаток і штампів, зокрема, посольства України в Республіці Казахстан та Молдова, більше сотні бланків різних держустанов та організацій, журнали реєстрації осіб, які не мають постійного місця проживання та іншу документацію, комп’ютерне обладнання, а також стрічку з голограмою для підроблення ID-карток.
Усі учасники угрупування наразі затримані. Їм загрожує до восьми років ув’язнення з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023