Партія “Батьківщина” опублікувала своє соціологічне опитування щодо результатів президентських виборів

Участь в анкетуванні щодо майбутніх президентських виборів узяли 2,5 мільйони українців. Тож, ТОП-3 претендентів, на думку, політичної сили  далі в сюжеті.

Юлія Тимошенко має беззаперечну перевагу над іншими кандидатами на президентських виборах – про це говорять результати одного з найбільших анкетувань за всю історію України. Упродовж лютого активістами партії «Батьківщина» та волонтерами було опитано 2,5 млн громадян в усіх областях, у кожному місті та селі. Із результатами опитування журналістів ознайомив заступник Голови партії «Батьківщина» Сергій Соболєв.

Сергій Соболєв, заступник голови фракції «Батьківщина»:

Перше місце Юля Тимошенко – близько 31 відсотка. Друге місце Володимир Зеленський – близько 21 відсотка. Третє місце Петро Порошенко – близько 16 відсотків.
За словами політика, опитування свідчить, що і у другому турі лідер «Батьківщини» має відчутну перевагу над можливими опонентами.

Сергій Соболєв, заступник голови фракції «Батьківщина»:

Фактично свідчить про те, що в парі Тимошенко – Порошенко результат приблизно 57,5% у Тимошенко на 31,2% у Порошенка, якщо ці два кандидати виходять в другий тур. В парі Тимошенко – Зеленський результати приблизно 50% у Тимошенко і близько 41% у Зеленського.

Соболєв зазначив, що з початком передвиборчої кампанії в опитуваннях відомих соцслужб з’явилися ознаки брудних маніпуляцій. Тому «Батьківщина» вирішила провести своє масштабне анкетування, яке вона вже не раз проводила під час попередніх виборів. Політик підкреслив, що їх результати завжди підтверджуються офіційними результатами виборів на сайті ЦВК.

Залишити відповідь