Паралімпіада-2018 — 5 медалей у перший день

Національна паралімпійська збірна команда України блискуче показала себе у перший же день змагань, як стало відомо Вісті Ньюс. Україна та її спортсмени на Олімпі з 5-ма медалями! У нас золото в біатлоні (спринт — 7,5 км індивідуальна гонка коротка дистанція чоловіки, 6 км — жінки), 1 срібна та 3 бронзові медалі. Тож, хто вони — наші герої? «Золото» — Віталій Лук’яненко, «срібло» — Оксана Шишкова, бронзові медалі на рахунку Ігоря Рептюха, Людмили Ляшенко та Анатолія Ковалевського.

ФОТО 2014.paralympic.org.ua

І ці зимові ігри для українців стартують вдало, один-в-один вони повторюють історію першого дня змагань у Сочі 4 роки тому. У перший день наша команда посіла перше місце за кількістю нагород разом із командою США. Цікаво, що три нагороди поклали в олімпійську скарбничку харків’яни — п’ятиразовим паралімпійським чемпіоном став Віталій Лук’яненко (біатлон, спринт серед чоловіків з вадами зору), срібну медаль виборола Оксана Шишкова (біатлон, спринт серед жінок з проблемами зору), бронзову — Людмила Ляшенко (біатлон, спринт серед жінок з ураженням опорно-рухового апарату). Нагадаємо, що у Пхьончхані Україну представляють 30 спортсменів, 23 із них беруть участь у змаганнях, а 10 допомагають їм у підготовці до стартів. Ми бажаємо спортсменам нових перемог, вірити у свої сили та здібності та викластися на всі 100%!

Вітаю українських Паралімпійців з чудовим стартом! В перший день Паралімпійських ігр-2018 в Пхьончхані українці здобули 5 нагород: 1 золоту, 1 срібну та 3 бронзові.Україна пишається вами!

Опубліковано Петром Порошенком 9 березень 2018 р.