“Пам’ятати життя”. У Харкові відбувся футбольний турнір на честь загиблого школяра Данила Дідика

На честь загиблого школяра Данила Дідика у Харкові відбувся футбольний турнір, як стало відомо Вісті Ньюс. Підліток разом із ще трьома городянами загинув під час теракту на мирній ході в 2015-му році. Він став наймолодшою жертвою терористів, і якби не вибух, Данилу 27-го квітня могло б виповнитися 19 років. Його однокласники вже закінчили школу, але турнір зібрав їх знову разом. Тож на полі зійшлися збірна “Друзів Дані” і ще три команди – волонтерів і ветеранів харківського футболу. Серед гравців: музиканти Олександр Фоззі, Борис Севастьянов, футболісти Олександр Гаряїнов, Володимир Лінке та Сергій Ралюченко. Більше сотні людей прийшли підтримати символічне футбольне дійство. Організатори мріють, щоб турнір пам’яті став щорічним. Цього хотів би й батько Дані Дідика, який також прийшов на змагання.

Андрій Дідик, батько загиблого під час теракту Дані Дідика:

У Дани завтра день рождения, поэтому ребята действительно сделали ему замечательный подарок. Очень приятно видеть, что пришло очень много друзей. Я то болею за всех, но все-таки подсознательно за них, потому что, наверное, вижу Даню среди них просто.

Олександр Сидоренко “Фоззі” вокаліст ТНМК, капітан збірної з футболу артистів:
Наш гурт з цієї школи, Даня з цієї школи. Ми завжди брали участь в акціях, присвячених його пам’яті, адже ми пишаємося тим, що в нашій школі росла така дитина.

Вадим Орлов, друг загиблого під час теракту Дані Дідика:

На одном районе выросли, играли в футбол вместе, прогуливали школу вместе. Мы с радостью поиграем в честь памяти.

Залишити відповідь