Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

Особливий спортсмен з Харківщини став майстром спорту з плавання в 11 років на Чемпіонаті України

Герман Гаража з Лозової завоював звання на Чемпіонаті України. Хлопець давно виконав відповідний норматив швидкості, але чекав першого офіційного змагання, щоб підвищити свій рівень. Вісті Ньюс раніше розповідали про особливого спортсмена, який пересувається на візку, але у воді почуває себе настільки комфортно, що жоден турнір, у якому він бере участь, не обходиться без нагород.

Тільки за листопад Герман здобув перемогу на обласних змаганнях на Харківщині і в Полтаві. А 15-го грудня юнак на чемпіонаті країни взяв одразу кілька медалей у своїй категорії. Зараз у хлопчика вже є рекорд зі Спартакіади “Повір у себе”, де він став найшвидшим. А тепер і звання. Мріє Герман Гаража про виступи на міжнародній спортивній арені, і для цього тренується не менше 2 годин у басейні.

Особливий спортсмен з Харківщини став майстром спорту з плавання в 11 років на Чемпіонаті України

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023