«Оплата частинами» і «Миттєва розстрочка» набувають популярності в районних центрах Харківської області

У Харківській області магазини і підприємства з надання послуг спільно з ПриватБанком дають можливість купувати товари, відпочивати на курортах або отримати медичні послуги, сплачуючи покупки або послуги в розстрочку. Кількість таких підприємств-партнерів зростає не тільки в обласному центрі, а й у невеликих районних містах і навіть селах. У Золочеві Харківської області в трьох магазинах мережі мобільних телефонів і електроніки «БЕЛЛ», у магазинах “Руслан” та “Олімп” можуть скористатися сервісами ПриватБанку «Оплата частинами» і «Миттєва розстрочка».

«Оплата частинами» — популярна пропозиція від ПриватБанку, яка дозволяє купувати товари у розстрочку до 24 місяців без будь-якої комісії. Покупці можуть відразу ж забрати необхідний товар, а оплачувати його частинами, не переплачуючи при цьому ні копійки. Для цього потрібно повідомити продавцеві про свої наміри і розплатитися кредитною карткою ПриватБанку. В цьому випадку з карти списується тільки одна частина вартості покупки. Кредит оформлюється автоматично прямо біля каси, а договором при цьому стає чек з усіма необхідними реквізитами. За умови своєчасного внесення всіх платежів користування кредитом для покупця буде безкоштовним. За «Миттєвою розстрочкою» клієнтові доведеться заплатити мінімальний відсоток — 2,9% на місяць.

«Зовсім недавно партнерами ПриватБанку за послугою» Оплата частинами «були, переважно, великі мережі магазинів побутової техніки, меблеві салони, магазини комп’ютерів і електроніки, — говорить керівник напряму “Оплaта частинами” ГРУ ПриватБанку в Харківській області Олексій Піунов. — Тепер з нами працюють і будівельні магазини, і аптеки, і магазини одягу та взуття, і приватні стоматології. Це розширює можливості торговельних підприємств і самих покупців. Товари стають доступнішими».

Сьогодні в Харківській області до сервісу ПриватБанку «Оплата частинами» приєдналися майже 2 500 магазинів. В регіоні більше 350 000 клієнтів банку мають кредитний ліміт за послугою «Оплата частинами». В цілому цей ліміт становить 3 600 000 000 гривень. Саме на таку суму жителі Харківської області — клієнти ПриватБанку — можуть придбати товарів в кредит без комісій і переплат. З початку року в регіоні 14 000 клієнтів за послугою «Оплата частинами» придбали товарів на 95 000 000 гривень.

Новини. Харків&Україна visti.news

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

bigmir)net TOP 100