Операція «Акциз»: на Харківщині викрито чергових порушників

Працівники податкової міліції Харківщини в рамках операції «Акциз-2018» виявили чергові факти незаконного зберігання та реалізації тютюнових виробів та незаконно ввезених на митну територію Операція «Акциз» на Харківщині викрито чергових порушниківУкраїни елітних лікеро-горілчаних виробів у торгових приміщеннях одного з ринків міста та через мережу Інтернет. Про це розповідає начальник оперативного управління ГУ ДФС у Харківській області Дмитро Сердюк.

Так, 21-річний харків’янин налагодив продаж тютюну для кальяну без державної реєстрації як суб’єкта підприємницької діяльності та наявності ліцензії на право здійснення роздрібної торгівлі тютюновими виробами.

За даним фактом складено протокол про адміністративне правопорушення за ч.1 ст. 164 КУпАП, – зазначає Дмитро Сердюк, – з незаконного обігу вилучено тютюн для кальяну в кількості 970 пачок різних об’ємів та виробників на суму майже 700 тис. грн.

Крім того, співробітниками податкової міліції встановлено 24-річну харків’янку, яка здійснювала реалізацію незаконно ввезених  елітних лікеро-горілчаних виробів іноземного виробництва, на яких немає належним чином розміщених марок акцизного податку встановленого зразку України та без ліцензії на право здійснення торгівлі підакцизними товарами.

За даним фактом складено протокол про адміністративне правопорушення за ч.1 ст. 164 КУпАП, – зазначає Дмитро Сердюк, – з незаконного обігу вилучено лікеро-горілчані вироби в кількості 233 пляшки на суму майже 165 тис. грн.

Головне управління ДФС у Харківській області

Вісті Ньюс. Новини. Харків&Україна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

bigmir)net TOP 100