Ольга Котова може вийти під заставу: ДТП з мотогонщиком Андрієм Безсоновим

Апеляційний суд Харкова переглянув запобіжний захід для водійки, яка в липні збила відомого українського спортсмена – мотогонщика Андрія Безсонова, як стало Вісті Ньюс. Юнак їхав на велосипеді, коли на проспекті Незалежності 19-річного парубка переїхала Тойота. Про перебіг судового засідання дізналися наші журналісти.

Ользі Котовій подовжили запобіжний захід, але доповнили його можливістю внести заставу. 29-го жовтня Апеляційний суд Харкова призначив жінці заставу в майже півмільйона гривень. Нагадаємо, йдеться про смертельну аварію, в якій 58-річна водійка збила 19-річного гонщика Андрія Безсонова. На кожне засідання підтримати батьків хлопця приходять члени харківського мотоклубу. Вони сприйняли рішення судді негативно.

Адвокат Котової просив змінити перебування в СІЗО на домашній арешт, посилаючись на погіршення стану здоров’я своєї підзахисної та гострою необхідністю її лікування не в умовах слідчого ізолятору.

Батько загиблого спортсмена виступив проти дозволу водійці Тойоти вийти під застави.

Смертельна аварія сталася в липні в центрі Харкова. За 3 місяці після ДТП батько розповів, що його сина могли б врятувати, якби вчасно надали допомогу.

Адвокат потерпілої родини на засіданні намагався оскаржити подану апеляцію, на його думку, суд не мав її розглядати через порушення процедури.

Чи скористається правом на заставу обвинувачена керманичка Тойоти, наразі захист не повідомляє.

Залишити відповідь