Ольга Халепа – як вчителька з Харківщини читає біологію репом – тисячі переглядів на ютуб

Реп-уроки з біології. На Харківщині сільська вчителька знімає на карантині кліпи для своїх учнів. Ольга Халепа говорить, на реп про гриби, рослини та розмноження надихнув карантин. Дистанційне навчання, або як зве його виконавиця репу «дистанцуха», дається школярам важко. Тож, 41–річна педагогиня римує складні терміни і вже виклала на ютуб із десяток роликів. У її школі всього кілька десятків учнів, а от деякі відео вже подивилися по 15 тисяч людей.

Розкриємо всі секрети, ви готові? Лаундж реп від Ольги Володимирівни

Це Ольга Халепа – вчителька з маленького харківського села Яковлівка. Карантин надихнув жінку писати реп для учнів. Сухі підручники з біології для 5-9 класів буквально ожили.

Місце зростання різне у всіх. Залежить від купи чинників всіх.
Якщо під час репу не сьорбав ти суп, то записав всі 11 груп!

Ольга і раніше писала вірші, видала збірник поезій. Багато присвятила українським військовим. Знімає і монтує ролики сама, а ось локації під кожен реп шукає з усією родиною. Біологиня озброїлася мобільним і вивела дистанційне навчання на природу.

Ми знаходимося у балці за селом, і сьогодні я вам покажу деякі рослини і тварини. Бачите, ось такий. Йому холодно. Це родич жука-скарабея, знаменитого священного жука Єгипту.

Ольга Халепа, вчителька біології:

Перший урок повітряно-наземне середовище існування – це був для 5 класу рок. Я його знімала у власному садку, там скакаю чи по деревах, по траві, а потім поруч у сусіда пасіка стоїть – там треба було відзняти. Ну, я попередньо писала текст. Я знала, де в мене що розташовуються в дворі, в садку, на що я можу розраховувати.

Підготовка до реп-уроку може займати до 8 годин. І поки найскладнішим терміном, який довелося заримувати, став «анафілактичний шок». Але зусилля того варті  нестандартний формат, переконує вчителька з 14-річним стажем, легше запам’ятовується дітям і привертає їх увагу до науки.

Лілія Мельниченко, шестикласниця:

Перший урок був просто вау! Коли ми побачили, як вона вміє. І вона начала розвиватися, розвиватися. І зараз просто хорошо робить. Мені понравилося відео про гриби, тому що там вже був не реп, а якийсь вже хіт. По-другому був написаний. Було хорошо написано. І для 8 класу я дивилася відео, там було дуже гарно про людину, як розвивається дитинка.

Тетяна Мельниченко, мама учениці:

Перший раз ми побачили реп для 5-го класу, її новий підхід. А потім вона вже і нам прислала урок в стилі репу.

У яковлівській школі немає 10-11 класів. Вчиться всього сотня дітей. Але на реп-відео в Ютуб у Ольги вже по 15 тисяч переглядів.

Привіт, вам п’ятикласники! Усі зібрались тут? Сьогодні в нас мета – заглянути у ґрунт. Я до нори лисиці підходити боюсь, бо вашій Володимирівні зробить вона кусь!

Ольга Халепа, вчителька біології:

Для когось може, як погляд з боку це може бути дивно. Але я працювала педагогом організатором багато років і в будинку культури теж нашому сільському працювала, ми весь час створювали якісь відео ролики, проєкти, читали реп.

Ольга Халепа жартує, що ще не вирішила – чи лишиться реп-виконавицею після карантину. Поки планує свої відео використовувати на уроках як додаток.

І щоб там не казали, освіту вчитель рухає
Пережили багато ми, мине і дистанцуха!

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.