Ольга Чистова – історія жіночого здоров’я у фактах – якого ставлення вимагати до себе?

Медицина – це, напевне, одна з тих галузей, яка розвивається невпинно, і те, що було ще кілька років тому нормою, зараз вже застаріло. Іноді розрив між до і нині взагалі рівняє року. Щоправда, деякі процедури і методи досягають наших лікарень із певним відставанням, але провідні українські лікарі все одно в курсі новинок і тенденцій. Цю програму ми присвятили одній простій тезі – жінка має знати, чого вимагати від лікаря. Далі почуєте відповіді на наступні питання:

1. Акушерство – на що має право зараз майбутня мама? (партнерські роди, знеболювання, стимуляція, вибір умов, в яких народжує, підтримку психолога просто в залі для народження, звітність лікаря за всі процедури та маніпуляції)
2. Вакцинація проти вірусу папіломи людини, останній саме спричиняє раку шийки матки. Як в Україні із цим? І чи радите ви таке щеплення?
3. Гормональні терапії – 10 років тому і зараз. Що змінилося? Чи стали українки більше довіряти такому лікуванню, а лікарі радити його?
4. Просте питання стерильність. 100 років тому саме брудні руки та не стерильні інструменти вбивали більше жінок і немовлят, ніж хвороби. Тепер із цим проблем немає, стерильність – медичний закон. Але чому в американських і європейських фільмах ми бачимо, що до палати породіллі заходять люди без наших «скафандрів» і умов карантину? Чому у нас так суворо?
5. Оперативні втручання: в яких процедурах відтепер з’явилася малоінвазивна хірургія?
6. Інтимне омолодження – ще зовсім недавно таких процедур не було взагалі. Хтось вважає це забаганкою, але сюди ж відносять і процедуру, яка рятує 40% жінок старшого віку від нетримання сечі.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.