Олександр Гвоздик повернувся у Харків з поясом чемпіона

Повернувся додому з поясом чемпіона. Олександр Гвоздик захистив звання Чемпіона світу у напівважкій вазі за версією WBC. Боксер переміг француза Дуду Нгумбу, але боєм не задоволений. Харків’янину не вистачило “жирної крапки” на ринзі. Про емоційну фанатську зустріч спортсмена в Харкові, дізналися наші журналісти.

Олександра Гвоздика зустрічає Харків. Боксер приїхав додому після перемоги над 37-річним французом Дуду Нгумбу. Бій за звання Чемпіона світу в напівважкій вазі за версією WBC відбувся у Філадельфії 30 березня. Харків’янин зумів захистити чемпіонський пояс. Але не зважаючи на результат бою  технічним нокаутом не задоволений.

Олександр Гвоздик, Чемпіон світу в напівважкій вазі за версією WBC:

По последнему бою  произошло все не так, как хотелось. Потому что, когда ты чемпион, появляется ответственность, люди уже ждут какого-то зрелища, какого-то перформанса. А на этом уровне не хочется сразу бежать с закрытым забралом на противника. Нужно вначале присмотреться. Что я и делал первые несколько раундов. И кому моменту, когда я начал подбирать какие-то ключики, видимо он почувствовал это. Потому что я не верю, на самом деле в травму.

Противник українця підвернув ногу та оголосив, що не може продовжувати двобій. Це, скаржиться фанатам Олександр, не дало закінчити бій, так, як готувався.

Олександр Гвоздик, Чемпіон світу в напівважкій вазі за версією WBC:

Бой закончился как закончился, остался неприятный осадок, потому что ты проделываешь большую работу на протяжении нескольких месяцев, выкладываешься в зале и хочется всегда поставить какую-то жирную точку. Но в этом бою это сделать не удалось.

Зараз харківський боксер тренується з новим наставником  Тедді Атласом. Він, до речі був першим тренером Майка Тайсона. І саме новим підходам тренера Олександр завдячує світовому чемпіонству.

Олександр Гвоздик, Чемпіон світу в напівважкій вазі за версією WBC:

Опытный специалист. 40 лет в боксе. Наверное, главное отличие  работа стала более осмысленной. Если раньше я делал много, и принцип был “бери больше, кидай дальше”, то сейчас работа более направленная, более специфическая.

У Філадельфії, говорить Гвоздик, шалено підтримував зал. Багато друзів приїхали з Харкова.

Олександр Гвоздик, Чемпіон світу в напівважкій вазі за версією WBC:

Я себя чувствовал, что я боксирую в Украине. Потому что звучал гимн и большинство зрителей на трибуне были именно из Украины. Плюс перед боем мы провели встречу с диаспорой. Все очень приветливые люди, встретили хорошо.

Наступний місяць боксер проведе в Харкові. Говорить, спорт зведе до мінімуму, відпочиватиме разом із родиною. Але бої свого можливого наступного суперника вже уважно передивляється. Скоріш за все захищати пояс доведеться від спортивних зазіхань 28-річного американця Маркуса Брауна. Бій планують на осінь 2019 року.

Залишити відповідь