Олександр Фельдман започаткував премію для випускників і вручив гранти проектам від “Мистецтва милосердя”

У Харківській області започаткували щорічну премію для талановитих випускників, як стало відомо Вісті Ньюс. Народний депутат України Олександр Фельдман вручив одинадцятикласникам, які склали ЗНО на максимум, грошові сертифікати. У регіоні 31 школяр зміг набрати 200 балів на тестах – це найкращий результат в Україні. Аби талановиті діти мали стимул вчитися та розкривати свій потенціал, у Міжнародному благодійному фонді “Фонд Олександра Фельдмана” цей напрямок зробили одним із пріоритетних.

Мотивувати дітей на успіхи – як мінімум, і як максимум – створювати випускникам умови для гідного працевлаштування в Україні. Міжнародний благодійний фонд “Фонд Олександра Фельдмана” вручив одинадцятикласникам, які на максимум склали ЗНО, стипендії-премії. Діти отримали сертифікат на 5 тисяч гривень. У залі 3 десятки найрозумніших у фізиці, математиці, хімії тощо.

Олексій Колупаєв, склав фізику та математику на 200 балів:

Я хочу заниматься математикой, но для того, чтобы выбрать, чем именно я хочу заниматься, нужно отучиться все-таки в университете. Узнать много нового, выучиться. А потом уже выбирать отрасль математики.

Вчорашній одинадцятикласник Роман хоче викладати математику цікавим до знань дітям, таким, яким і сам він був у початкових класах.

Роман Царапін, склав фізику та математику на 200 балів:

Собираюсь заниматься наукой и еще, возможно, вести кружки для школьников или для студентов.

Більшість випускників обрали для вступу харківські ВИШі, але після закінчення деякі діти думають виїхати працювати за кордон. Щоб найрозумніша молодь не думала про імміграцію, мають подбати дорослі. Саме тому Міжнародний благодійний фонд “Фонд Олександра Фельдмана” започаткував щорічні премії для випускників, які на 200 балів склали тести на ЗНО. Тим більш, що Харківщина в 2018 році відзначилася найбільшою кількістю таких випускників – 31 із 210 з усієї країни, і 5 із 12 здолали одразу 2 предмети на максимум.

Олександр Фельдман, народний депутат України, засновник Міжнародного благодійного фонду «Фонд Олександра Фельдмана»:

Мы хотели, чтобы ребята, которые показали высочайший уровень знаний, имеют сумасшедшую перспективу, все же помнили, что они родились в Харькове, родились в Украине. Образование им дала наша страна, детство, юность им дал наш город. Я очень хотел бы, чтобы они задумались прежде чем принимать решение уезжать из этой страны.

І показово, що в день нагородження талановитої малечі засновник Міжнародного благодійного фонду «Фонд Олександра Фельдмана» вручив сертифікати керівникам грантових проектів. У межах великої благодійної акції “Мистецтво милосердя” чотири соціальні програми отримали по 100 тисяч гривень. Це перші транші з зібраних понад 3-х млн грн.

Борис Михайлов, науковий керівник Центру психосоціальної реабілітації Фельдман Екопарк:

За 5 лет своего существования центр приобрел определенный опыт в медико-психологической и психосоциальной реабилитации различных контингентов, прежде всего детей. Это и дети с особыми потребностями, это, то что мы называем дети улицы, из как правило неблагополучных семей.

Ірина Подвойська, керівник Центру порятунку диких, екзотичних та домашніх тварин «Добрий дім»:

Наш центр спасает очень много видов животных, к сожалению ресурсы были ограничены, и надеемся, и даже уверены, что сейчас у нас будет больше возможностей больше животных будут спасены и найдут кров у нас в центре. Сейчас идет строительство большого кошачьего вольера более 300 кв.м – это и выгульный вольер, и летние, и зимние с теплыми помещениями.

Нагадаю, учасники проекту “Мистецтво милосердя” та аукціону, купуючи картину могли підтримати будь-який проект Фонду. Зокрема, програму Всесвітнього відкритого фонду реабілітації та реінтродукції тварин, Центру психосоціальної реабілітації, Центру порятунку диких, екзотичних і домашніх тварин «Добрий дім» та Центру реабілітації рукокрилих.

Залишити відповідь