Олександр Фельдман: Громадські організації повинні стати партнером держави в реалізації її природоохоронної політики

Громадські рухи та організації, які активно формуються в сучасній Україні, повинні стати принциповим і вимогливим партнером держави в реалізації її природоохоронної політики.
Про це заявив народний депутат України, засновник Фельдман Екопарк Олександр Фельдман під час сайд-івенту «Розвиток Європейської парадигми« Людство і природа» в Україні», який відбувся сьогодні в Страсбурзі в Парламентській асамблеї Ради Європи.
За його словами, Україна, попри гібридну війну, окупацію Криму і щоденні людські втрати в результаті військової агресії з боку Російської Федерації, наполегливо долає шлях до європейських стандартів життя суспільства в цілому й екологічної його сфери зокрема.

Развитие соборного европейского государства Украина все больше будет определяться способностью общества консолидироваться вокруг ценностей, которые проверены самим фактом существования человечества. И одна из таких ценностей — это гармония между развитием человечества и благоприятным состоянием окружающей среды, — зазначив парламентарій.

У рамках заходу народний депутат представив Всеукраїнський соціально-гуманітарний мультикомплекс Фельдман Екопарк, який успішно функціонує 7 років у Харкові.

Фельдман Экопарк — уникальный проект, который фактически является площадкой для реализации различных идей зоозащитников, волонтеров и просто активных людей. На базе мультикомплекса реализовано более 20-ти социальных и зоозащитных проектов, часть из которых успешно работает и сейчас, — зазначив Олександр Фельдман.

За його словами, з кожним роком зростає кількість волонтерів, які охоче долучаються до зоозахисних та інших проектів. На сьогодні Фельдман Екопарк співпрацює з десятками зоозахисних та гуманітарних організацій на всіх континентах.

Шаг за шагом мы открываем для себя новые возможности, получаем новые знания. Мы открыты к сотрудничеству с новыми природоохранными и зоозащитными организациями, — заявив депутат.

Участь у роботі сайд-івенту «Розвиток Європейської парадигми «Людство і природа» в Україні» прийняли представники парламентів десяти країн Європи. У дискусію активно включилися молоді представники української делегації — діти із Західної України, які перебували в Європарламенті.

Олександр Фельдман подякував народному депутату України Сергію Лабазюку за сприяння в підготовці заходу й участь у ньому.
Нагадаємо, Всеукраїнський соціально-гуманітарний мультикомплекс Фельдман Екопарк активно функціонує в Харківській області з 2011 року. Фельдман Екопарк є благодійним проектом Фонду Олександра Фельдмана.
З моменту заснування Соціально-гуманітарний мультикомплекс відвідало понад сім мільйонів людей з України та десятків країн світу. На базі Фельдман Екопарк розроблені й успішно функціонують ряд гуманітарних і природоохоронних проектів. Наймасштабніші з них: Центр психосоціальної реабілітації, Дитяча еколого-натуралістична академія, Центр порятунку диких, екзотичних і домашніх тварин «Добрий будинок», Центр реабілітації кажанів. Починаючи з 2018 року Фельдман Екопарк активно співпрацює зі Світовим відкритим фондом реабілітації та реінтродукції тварин (WOFARR).

 

Новини. Харків&Україна visti.news

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

bigmir)net TOP 100