Олександр Фельдман домігся виділення коштів з держбюджету на капремонт харківських дитсадків і шкіл

Народний депутат України Олександр Фельдман домігся виділення з держбюджету-2018 додаткових 5 млн грн субвенцій на виконання робіт з енергозбереження (капітального ремонту) харківських дитсадків №№38, 82 і 106. Планується отримання ще 5 млн грн для аналогічних робіт у дитсадках №№15, 18 і 82.

У минулому 2017 році за сприяння Олександра Фельдмана з держбюджету були виділені 25 млн грн субвенцій для закладів освіти та об’єктів культури Холодногірського і Новобаварського районів Харкова. Ці кошти були спрямовані на вирішення найважливіших проблем цих районів, зокрема на капітальний ремонт шкіл і дитсадків (в тому числі на проведення робіт з енергозбереження) і благоустрій двох парків. Так, тільки в Новобаварському районі були утеплені загальноосвітні школи №79 і 92, дитячі садки №№ 32, 38, 82 і 106,проведені ремонти в спортивних залах 54-ї школи й 65-й гімназії та ін. На алеях парку «Юність» завдяки субвенції (5 млн грн) тепер встановлено освітлення, і навіть пізно ввечері в ньому можна спокійно гуляти. У сквері ім. Сафарова, на який теж отримані додаткові бюджетні кошти (5 млн грн), зараз активно ведуться роботи по його реконструкції. До слова, днями народний депутат особисто відвідав навчальні заклади, на які поширилася програма субвенцій.

Условия, в которых дети находятся в школах и детских садиках, во многом влияют как их учебу, так и на их здоровье, то есть в конечном итоге – на их будущее. Поэтому мы делаем все для того, чтобы учиться им было комфортно, тепло и безопасно, – зазначив Олександр Фельдман під час відвідин однієї зі шкіл Новобаварського району. – Сквер им. Сафарова и парк «Юность» – это любимые места отдыха жителей Холодногорского и Новобаварского районов Харькова. И они должны быть благоустроены. Площадки, скверы и парки, где можно комфортно отдохнуть, погулять самим, с детьми или внуками должны быть во всех микрорайонах Харькова. К сожалению, в нашем городе (и не только) есть «проблема окраин», когда средства из бюджета вкладываются, в основном, в центральную часть. Мы стараемся сделать все, чтобы изменить эту ситуацию.

Вісті Ньюс. Новини. Харків&Україна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

bigmir)net TOP 100