Олександр Абраменко за золото на Олімпіаді отримав орден та квартиру

Президент України нагородив Олександра Абраменка, як з’ясували Вісті Ньюс. Нагадаємо, спортсмен приніс нашій збірній омріяну медаль на зимовій Олімпіаді в Пхьончхані. У суперфіналі Абраменко показав найкращий результат серед інших спортсменів у цій категорії. Про переможний виступ українця дізналися наші журналісти.


Саме цей виступ приніс Україні першу золоту медаль на олімпіаді у Пхьончхані. Лижний акробат Олександр Абраменко виконав потрійне сальто і подвійний пірует в третьому сальто. Коефіцієнт складності комбінації 4,525. Саме за неї спортсмен отримав 128,51 балів. А це найкращий результат серед усіх представників цього виду спорту. А 1 березня 2018 року Президент вручив чемпіону XXIII зимових Олімпійських ігор Олександру Абраменку орден «За заслуги» III ступеня.
Також Президент вручив спортсмену сертифікат на квартиру. За словами, Олександра власне житло для нього було другою мрією після перемоги на Олімпіаді, він пообіцяв запросити Главу держави на новосілля.
На завершення зустрічі Президент ще раз подякував лижним акробатам за вагому перемогу, високий професіоналізм, відданість справі, патріотизм і здобуту славу в ім’я України та побажав здійснення усіх їх мрій. Олександр Абраменко. у свою чергу, вручив Главі держави сувенір з Олімпіади – символ XXIII зимових Олімпійських ігор.

За результатами виступу на XXIII зимових Олімпійських іграх 2018 року у місті Пхьончхані Національна збірна України здобула 1 золоту медаль в змаганнях з лижної акробатики та посіла 21 місце в загальнокомандному заліку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *