Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

Оксана Євтєєва (Берченко) виписалась із лікарні у Харкові

Ще одну постраждалу у кривавій ДТП на Сумській виписали із лікарні. Від початку стан 36-річної Оксани Євтєєвої медики розцінювали як важкий. Жінка отримала чисельні ушкодження внутрішніх органів та переломи, як стало відомо Вісті Ньюс. Однак зараз постійного нагляду медиків вона не потребує. Вставати Оксані лікарі все ж забороняють – має пройти тривале відновлення – говорять про 2 роки реабілітації. Нагадаємо, що 18 жовтня на Сумській загинули чоловік Оксани Євтєєвої Олександр та її 24-річна сестра Діана Берченко. Про втрату рідних жінці не говорили до останнього. Також медики повідомили, що 30-річну вагітну Жанну Власенко можуть виписати вже до кінця тижня. Наразі ані життю майбутньої матері, ані плоду нічого не загрожує.

Ігор Берченко, батько Оксани та Діани Берченко:
Состояние ее сейчас более или менее стабилизировалосьКак нам дали врачи дальнейший прогноз – это около двух летЭто максимум – около двух лет. Потому что была тяжелая черепно-мозговая травма, так же перелом таза, внутренние органыПоскольку там была операция – легкие, ребра. Поэтому где-то около двух лет … ей надо восстанавливаться.

Ольга Берченкомати Оксани та Діани Берченко:
Оксана и мы тоже хотим справедливого наказания. Чтоб судьи справедливо наказали Зайцеву. Это судьи определят, кто там виновен и пусть получат справедливое наказание. Мы уже никогда не вернем ни Сашу, ни Диану, но пусть будет справедливое наказание. Очень много людей погибли, пострадали, всем очень тяжело. И пусть в нашей стране существует закон.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023