Один газовик помер, лікарі рятують ще 8 постраждалих від вибуху у Березівському

61-річний постраждалий від вибуху на газорозподільчій підстанції у с. Березівське помер у лікарні. У нього було 80% опіків тіла. У лікарні лишаються 8 постраждали: двоє чоловіків у реанімації, 4 – у стабільно-важкому стані в опіковому відділенні ( ураження від 20 до 50%), 1 – у травматології і ще 1 – у кардіології. Чотирьох із них у четвер мали прооперувати.

У день аварії на ГРП с. Березівське, працівники Дергачівського відділення АТ «Харківгаз» повинні були виконувати планові роботи з заміни морально-застарілого обладнання на сучасне. Бригади, які виконують газонебезпечні роботи, були забезпечені переносними газоаналізаторами. Система вентиляції ГРП була в наявності і в справному стані.

Про це повідомили в АТ “Харківгаз”.

ДЛЯ ДОВІДКИ: ГРП- газорегуляторний пункт, який підтримує стабільний тиск газу у системі. ГРП в с. Березівське забезпечує природним газом близько 3,5 тис. домоволодінь Дергачівського району. Загалом в Харківській області понад 2 тис. ГРП. Газорегуляторні пункти обладнані фільтруючим та газорегулюючим обладнанням, запірними пристроями, пристроями безпеки, системою вентиляції.

 

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.