Одещина: сварка між сусідами закінчилася кривавою розправою

Один загинув, інший у реанімації. На Одещині сварка між сусідами закінчилася кривавою розправою. Свою провину затриманий пенсіонер не відкидає. У всьому зізнався та активно співпрацює зі слідством, як стало відомо Вісті Ньюс.

З сусідами 65-річний житель Одеської області конфліктував вже тривалий час. Молодики не лише постійно пиячили та дебоширила, а й обкрадали пенсіонера. Подібне сталося й того вечора – потерпілі пиячили недалеко від будинку пенсіонера. У відповідь на свої зауваження чоловік почув лайку. Обурений житель Одещини пішов до будинку. Та ось тільки незабаром чоловік повернувся – з рушницею.

Дмитро Головін, очільник ГУНП в м. Одеса:

В результате имеем труп одного молодого человека и второй молодой человек находится в тяжелом состоянии в реанимационном отделении.

Своєї провини пенсіонер не відкидає. Розповідає усі подробиці того вечора.

Затриманий:

Та я не хотів йому стріляти в голову. Я хотів по ногах його влупити, налякати. Але от так вийшло. Вже нікуди не подінешся. Я ще й добре випивши був. То й так воно вийшло.

До слова, дозволу на рушницю чоловік не мав. Говорить – подарував друг майже 30 років тому. Зараз пенсіонер перебуває під вартою. Йому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі строком від 7 до 15. Слідство триває.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.