Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

Одещина: Немовля знайшли у морозильній камері

Немовля у морозильній камері. Поліція знайшла в холодильнику труп дитини. Горе-мати з Одещини запевняє – немовля з’явилося на світ мертвим. У паніці вони з чоловіком не знали, що робити. Детальніше про непересічний інцидент дізналися Вісті Ньюс.

У ніч проти вівторка 20-річній жительці Одеської області стало зле. Лікарі швидкої встановили причину – кілька днів тому жінка народила. Тепер у неї відкрилася кровотеча.

Вадим Могила, начальник ГУНП в Одеській області:
В подальшому виїздом на місце пригоди було встановлено, що в ніч на 28 листопада вказана особа за місцем свого проживання народила немовля. Також під час огляду помешкання вказаної особи в морозильній камері було виявлено тіло хлопчика-немовля без ознак життя.

Вже на допиті горе-породілля розповіла про події попередньої ночі. Пологи почалися передчасно. Коли ж народила, зрозуміла, що маля мертве. Розбудила чоловіка. Разом покласти немовля до холодильника. Для родини це мала б бути друга дитина. Сусіди про подружжя відзиваються добре. Єдине говорять, що про “цікавий стан” жінки навіть не підозрювали. Про те, що дівчина має народжувати не знали й родичі подружжя. Також правоохоронці встановили, що під час обох вагітностей 20-річна жителька Ізмаїлу на обліку у лікарні не стояла. Зараз вона перебуває під вартою. Жінку звинувачують у вбивстві. Слідство має підтвердити або спростувати слова затриманої.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023