Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

Обережно! Шахраї на Харківщині вимагають кошти «на благодійність»

Протягом останнього тижня до низки підприємств Харківщини телефонували невідомі особи. Шахраї казали, що телефонують з приймальні першого заступника прокурора області та вимагали від керівників підприємств перерахувати кошти «на благодійність».

Зазначена шахрайська схема не нова. Аналогічні злочинні дії вже мали місце в інших регіонах України. Прикриваючись чужим ім’ям, зловмисники намагаються здобути легку наживу та одночасно з цим дискредитувати органи прокуратури.

Зважаючи на викладене, заявляємо, що керівництво прокуратури Харківської області не має жодного відношення до подібних дій.

Звертаємося із закликом бути вкрай обачними! Зазвичай зловмисники користуються номером 066 685 63 19, однак можливі подібні дзвінки з будь-яких інших телефонів. У випадку аналогічних звернень у жодному разі не виконуйте вказівок шахраїв та не перераховуйте кошти. Пам’ятайте, що такі повідомлення є провокацією і злочином. У разі вимагання грошей від імені прокуратури закликаємо негайно звертатись із заявами до правоохоронних органів.

За вказані протиправні дії передбачена кримінальна відповідальність згідно зі ст.190 КК України (шахрайство).

Прес-служба прокуратури Харківської області

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023