Новорічні ялинки України: У Харкові найвища красуня

Новорічні ялинки, а саме дві, засяяли у День Святого Миколая в Україні. Головну ялинку країни запалили на Софіївській площі у Києві, як стало відомо Вісті Ньюс. І того ж дня – 19 грудня – відкрили й найвище святкове дерево в Україні, це харківська ялинка.

ФОТО 112.ua

Під час урочистої презентації в Харкові не завадила

навіть відсутність снігу. Тож далі Вісті Ньюс пропонують подивитися на перші святкові заходи у різних містах країни.
Головну ялинку України запалили 19-го грудня. Святий Миколай, мер Києва Віталій Кличко та перша леді країни Марина Порошенко відкрили на Софійській площі новорічне містечко та його головну прикрасу – яскраве святкове дерево.
Про столичну ялинку довго жартували через її досить непривабливий після транспортування вигляд, але прикрашена 1 000 іграшок і понад 3,5 км гірлянд, карпатська ялинка підтвердила звання першого в країні святкового дерева. З 19 грудня у столиці дали старт усім новорічно-різдвяним святам.

ФОТО kh.vgorode.ua

І того ж вечора у день Святого Миколая засяяла ялинка в Харкові.
Вже кілька років поспіль харківська ялинка є найвищою в країні – 36,5 метрів. Вона сама та її прикраси – це цілий складний інженерно-святковий механізм. На зеленій красуні можуть з’являтися близько сотні візерунків, і щороку дерево у новому вбранні.
На площі почала працювати безкоштовна ковзанка (заплатити треба тільки за прокат ковзанів), а 30-го грудня відкриється будиночок Діда Мороза.

ФОТО portal.lviv.ua

А ось у Львові ялинку відкрили ще 17 грудня на площі перед Оперним театром.
Під час церемонії учасники скаутської організації “Пласт” передали місту Вифлеємський вогонь. Що ж до львівської ялинки, то у неї теж своя історія. Її містянам подарувала жителька області. 50-річне дерево прикрашене по типу сімейної ялинки.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.