Новорічна патріотична ялинка: українські прикраси

До Нового року 2 тижні. Час думати, якою буде ваша унікальна святкова ялинка. Вісті Ньюс пропонують прикрасити її патріотично.
Перший варіант — саме дерево буде в кольорах українського прапора. І тут безліч варіантів — від перефарбованих зелених гілочок до авторської поробки, наприклад, із жовто-блакитних ниток. Найпростіше — просто, але стильно розвісити дощик: на верхівку блакитний, знизу жовтий.

Пам’ятаєте, саме такі жовто-блакитні новорічні красуні щороку волонтери везуть на передову українським бійцям.
Але тим, хто з захопленням щороку шукає новенькі новорічні іграшки, патріотичний стиль дає величезний простір для вибору.
По-перше, кульки. Існує безліч авторських виробів, прикрашених гербом. На ялинці можна розмістити кілька сотень іграшок, і жодного разу ви не повторитеся! Аби ялинки вистачило. Тож, просто дивіться і обирайте.

Окрім кульок прикрасити деревце можна і самими тризубчиками. Їх майстри виготовляють із найрізноманітніших матеріалів: дерева, ниток, метала, навіть солодощів.

Цікаво, що тризуб і у вигляді верхівки для ялинки виглядає дуже святково і мило.

ФОТО metline.prom.ua

Інший варіант — прапорці. Їх у вигляді саме ялинкових прикрас у продажу доведеться пошукати, але на гілках такі виглядають дуже яскраво.

ФОТО varjag-2007.livejournal.com

Але якщо часу на пошук таких іграшок не лишилося чи авторські ялинкові прикраси не підійшли за ціною (до слова, патріотичних іграшок хендмейд куди більше ніж масового виробництва), вихід із ситуації все одно є. Можна підібрати іграшки двох кольорів і цим перетворити дерево на справжню патріотичну красуню.

Новини. Харків&Україна visti.news

bigmir)net TOP 100