Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

Нові партнери ПриватБанку пропонують придбати новорічні подарунки без комісій і переплат

У Харкові нові партнери ПриватБанку підключили сервіс “Оплата частинами”. Це мережі магазинів комп’ютерної техніки та цифрового обладнання, меблеві салони, магазини одягу. Напередодні новорічних та різдвяних свят клієнти ПриватБанку зможуть порадувати себе та своїх близьких приємними подарунками.

“Не секрет, що якісний і модний одяг від виробників зі світовим ім’ям, сучасна комп’ютерна техніка або зручні меблі коштують досить дорого, – говорить керівник напряму “Оплата частинами” ГРУ ПриватБанку у Харківській області Олексій Піунов. – І магазини, що не підключили нашу послугу, втрачають частину своїх потенційних клієнтів. Адже пересічний покупець найчастіше не може сплатити одноразовим платежем за коштовну покупку. А торгові мережі з “Оплатою частинами” тим часом збільшують обсяги продажів. Адже безвідсотковий кредит без комісій і переплат приваблює покупців. З таким кредитом вони можуть собі дозволити якісні та коштовні товари”.

Комп’ютерні магазини “Enter” та “Сервер”, магазини одягу “Depstor”, “MYTREND”, “Tom Tailor”, меблевий центр “Kredens” – це лише деякі фірмові мережі відомих бреднів, які останнім часом підключили сервіс ПриватБанку “Оплата частинами”. Відстрочка тут складає від 10 до 3 платежів. Дізнатися адреси всіх магазинів-партнерів можна на сайті ПриватБанку.

Для того, щоб купити товар або сплатити за послугу без комісій і переплат, потрібна тільки пластикова картка ПриватБанку. За сервісом “Оплата частинами” покупець отримує беспроцентний кредит. Жодних прихованих комісій і страховок немає. Клієнт має можливість достроково погасити заборгованість з кредиту так само без додаткових комісій.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023