Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

Нікополь: У суді чоловік підірвав 2 гранати, є загиблі

Вибух у суді. У Нікополі чоловік підірвав 2 гранати, є загиблі. Дніпропетровська поліція повідомляє: тривав розгляд справи щодо вбивства, як стало відомо Вісті Ньюс. Батько потерпілого витяг боєприпаси та підірвав їх. Від вибуху загинув сам, травмовані десятеро людей. Серед інших від осколків постраждали троє підсудних, 2 співробітники конвою та цивільна особа. Пізніше, вже в лікарні загинув ще один постраждалий. Місцеві ЗМІ повідомляють, що саме він був мішенню підривника. На місці працюють поліція та експерти вибухотехнічної служби.

Для довідки, у Нікопольському суді слухали справу про подвійне вбивство – 10 лютого минулого року просто серед дня група осіб розстріляла з Калашнікова автомобіль “Джилі“, тоді на місці загинули двоє місцевих чоловіків – 25 та 30 років. Вони були всередині машини. Поліція повідомляла, що причиною розстрілу міг бути перерозподіл влади у сфері обігу наркотиків. Підозрюваних у вбивстві затримали, зокрема, стрілком слідчі вважають 39-річного нікопольця, раніше судимого за наркообіг.

ФОТО: dp.npu.gov.ua
ФОТО: dp.npu.gov.ua
ФОТО: dp.npu.gov.ua
ФОТО: dp.npu.gov.ua
ФОТО: dp.npu.gov.ua

За матеріалами Національна Поліція

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023