Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

Ігор Нікіфоров розповів про укладання договорів (Суд, Харків)

У Харкові на апеляції щодо запобіжного заходу, Ігор Нікіфоров, заступник начальника ХНУПС ім. І.Кожедуба брав участь у засіданнях за допомогою відеозв’язку, як стало відомо Вісті Ньюс. Нагадаємо, що генерал-майор Алімпієв  і його підлеглий Нікіфоров підозрюються у розтраті 2,4 млн грн. Мова йде про додаткові договори на закупівлю пального. Знову про готовність взяти Алімпієва і Нікіфорова на поруки заявили кілька харків’ян, серед них Герой України Анатолій Мяліца.

Ігор Нікіфоров у ході засідання розповів, як укладалися договори, через які його та Алімпієва притягли до суду. Переконує, про махінації чи корупцію не йдеться.
Ігор Нікіфоров, заступник начальника ХНУПС ім. І.Кожедуба:
Мені доповідала начальниця юридичної служби, що все зроблене згідно з чинним законодавством. І тільки після цього я поставив свій підпис. Ніяких сумнівів у тому, що вони діяли законно у мене не було. Тому що вони неодноразово в цьому році підписували аналогічні документи. Я не знаю, такого змісту, але по закупівлі паливно-мастильних матеріалів. Я про закупівлю паливно-мастильних матеріалів знав тільки, що у нас в університеті вони тільки проводяться. Що конкретно, я узнав тільки з допиту. Тому не про яку змову, угоду, умови – це нонсенс!


У Нікіфорова те саме обвинувачення та запобіжний захід як і у керівника, але менша сума застави – 1 млн грн. У ході відеотрансляції він повідомив, близькі збирають гроші, але наразі мають меншу суму.
Апеляційну скаргу Нікіфорова суд задовольнив частково – йому зменшили суму застави до 480 тисяч грн.
Сергій Кіяшко, адвокат:
Він мені казав, що вихід під заставу реальний, але якщо буде сума, яку він сам збере або йому допоможуть, адже сам він дійсно не може таку суму. Гроші будуть збирати. Зараз навіть тієї суми, яка була знижена колегією апеляційного суду з ухвали слідчого судді, їх зараз немає.
Відзначимо, що на кожне засідання підтримати затриманих керівників льотного ВИШу приходять їхні колеги та бойові побратими. На це засідання прийшли близько півсотні людей.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023