Нічна пожежа та екстремальний порятунок у Харкові

У Харкові близько 4 ранку спалахнула 9-поверхівка, як стало відомо Вісті Ньюс. Зайнялася будівля на проспекті Гагаріна. Людей рятувальникам довелося автодрабинами знімати з балконів жителів, починаючи із 6-того і до останнього поверхів. На жаль, без жертв не обійшлося.

Нічний переляк для мешканців 9-поверхівки й реальна загроза для жителів цілого під’їзду. У Харкові на проспекті Гагаріна 211 вже під ранок п’ятниця спалахнула житлова багатоповерхівка. Оцінивши масштаб небезпеки, керівник гасіння пожежі прийняв рішення про залучення додаткових сил та засобів. Заспані жителі опинилися заблокованими у задимлених квартирах. Тож за допомогою автодрабин із вікон і балконів квартир останніх трьох поверхів евакуювали 10 людей, із них 2 дітей. Сходами вивели ще вісьмох.

Фахівці ДСНС повідомляють, що вогонь спалахнув на першому поверсі. Полум’я охопило одну з кімнат двокімнатної квартири. Вигоріло 25 кв м площі, але не зважаючи на те, що далі вогонь не випустили пожежники, без жертв все ж не обійшлося. Під час обстеження квартири на кухні виявили тіло загиблої 81-річної жінки. Пожежу яка виникла о 03:48 локалізували о 5 ранку, а о 06:30 – повністю загасили.
Причина виникнення займання ще з’ясовується.

Залишити відповідь