#нежритетам або як просто привести тіло до ладу від відомого харківського фітнес-тренера та дієтолога

#нежритетам або як просто привести тіло до ладу – програма від відомого харківського фітнес-тренера та дієтолога.

Колективні марафони схуднення та персональний супровід – професійний фітнес-тренер, фахівець із індивідуальних програм тренування та харчування, популярний блогер Євгенія Алєксєєва каже, працюють обидва варіанти, головне обрати те, що більше довподоби.

Нет описания.

В ексклюзивному інтерв’ю ВІСТІ news Євгенія Олексієва – учасниця чемпіонату України з фітнес бікіні, за плечима якої понад 100 успішних марафонів зі схуднення ділиться досвідом і дає корисні поради:

“Все просто. Для того аби не товстіти – не потрібно багато їсти! Адже набираєш вагу не від відсутності тренувань, а від профіциту споживаних ккал. Звичайно, я вважаю, що працює все в комплексі – потрібно і тренуватися, щоб не виглядати як «жижа», адже завдяки тренуванням підтягується наше тіло, формуються пропорції тіла! Але не тренуватися тільки заради жироспалювання. Так біг на біговій доріжці за 1 годину спалює 300 ккал ( в середньому ) – а це лише пів бутерброда. Тож чи варто так себе вбивати і виснажувати? Коли можна просто не їсти ці зайві пів бутерброда. Я не проти бігу, він добре зміцнює, виховує витривалість, комусь взагалі «аеро» в задоволення! Але головний посил, який я хочу донести, що харчування та тренування працюють у комплексі”.

Харчування ж при схудненні може бути різним і це не тільки стебло селери, наголошує тренер:

“Взагалі то можна їсти все. Головне – потрібно знати міру. Наприклад, я – поціновувач шоколаду, саме шоколаду, а не цукру в ньому, знайшла багато альтернатив, зараз не проблема купити шоколад на ставії, багато хто робить домашній, і це смачно! У будь-якому випадку, якщо дуже хочеться – з’їжте, але в першій половині дня”.

Спеціально для «ВІСТІ» Євгенія ділиться прикладом раціону на день:

“Сніданок. Тут можна розігнатися:

  • Омлет з сиром та овочами
  • каша з ягодами, фруктами
  • вівсяноблін з арахісової пастою
  • тости з сиром
  • яйця

Обід:

  • каша з м’ясом та овочами
  • з рибою
  • картопля запечена

Вечеря: вечеря максимально лайтова, максимум овочів, прибираємо вуглеводи, і білок у вигляді яєць або риби.

Протягом дня можна їсти фрукти (200-300г)”.

Коли ж можна очікувати перший результат?

“За умови режиму харчування та тренувань перший результат можна побачити вже протягом першого місяця. Все залежить від особливостей організму. Результат буде – це 100%, головне – не зупинятися”.

Нет описания.

Зараз модно худнути онлайн?

“Звичайно! Актуально. Реально. Результативно. Це виходячи з досвіду! Але воно більше підходить для тренувань вдома. Я б радила тренуватися з тренером, адже техніка виконання вправ у залі дуже важлива”.

Нет описания.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.