Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

Небезпечна крига та правила порятунку від ДСНС

Гість – Ігор Лупандін, керівник прес-служби ГУ ДСНС у Харківській області.

Протягом тижня на водних об’єктах України загинули 7 осіб. Вихід на кригу, особливо у весняний період, дорівнює фатальному вчинку з летальними наслідками. Рятувальники одностайні у своїх профвисновках – весняний лід небезпечний завжди. У програмі “Вісті. Тема дня” керівник прес-служби ГУ ДСНС у Харківській області Ігор Лупандін розповів, як і коли можна виходити на кригу, як відрізнити безпечний лід від пастки, та як діяти, коли ви стали свідком надзвичайної ситуації на замерзлій водоймі. Також у програмі відео порятунку рибалки в Тернополі, майстер-клас з порятунку постраждалого від черкаських рятувальників, нагородження підлітка-героя, що врятував дитину з води та порятунок лебедя в полтавському селі.

Довідково, техніка за допомогою якої можна дістати постраждалого з ополонки:

Пересічним громадянам необхідно використовувати підручні засоби: палки, гілки, штахети, паски, санки, лижі, кидаючи або ж протягуючи їх постраждалому. Аби дістатись до ополонки слід підкласти під себе якусь дошку, фанеру аби збільшити площу опори. До самого її краю підповзати не слід, аби не опинитись у воді поряд з постраждалим.

 

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023