Національна паралімпійська збірна команда України блискуче показала себе на змаганнях

Україна та її спортсмени на Олімпі з 5-ма медалями! За 2 дні в Пхьончхані нагород вже 6. Вісті Ньюс  бажають більше силу духу, звитяги і мужності нашим спортсменам і, звісно, ще більше медалей. Паралімпіада в Пхьончхані триватиме до 18 березня.

В України золото в біатлоні (спринт — 7,5 км індивідуальна гонка коротка дистанція чоловіки, 6 км — жінки), 1 срібна та 3 бронзові медалі. Тож, хто вони — герої першого дня? «Золото» — Віталій Лук’яненко, «срібло» — Оксана Шишкова, бронзові медалі на рахунку Ігоря Рептюха, Людмили Ляшенко та Анатолія Ковалевського.

Цікаво, що три нагороди поклали в олімпійську скарбничку харків’яни — п’ятиразовим паралімпійським чемпіоном став Віталій Лук’яненко (біатлон, спринт серед чоловіків з вадами зору), срібну медаль виборола Оксана Шишкова (біатлон, спринт серед жінок з проблемами зору), бронзову — Людмила Ляшенко (біатлон, спринт серед жінок з ураженням опорно-рухового апарату). У другий день Паралімпіади українці змогли взяти друге золото. Його країні приніс Максим Яровий. Він став першим у лижних перегонах на довгій дистанції – 15 км. Срібло в американця Даніеля Кносенна, бронза в корейця Юй Хюн Сіня. Цікаво, що Максим Яровий стартував останнім, пів дистанції був третім і вирвався на золотий п’єдестал вже на другій половині дистанції.

Треба сказати, що для Ярового це перше паралімпійське золото. У Сочі він зміг вибороти 2 срібла та бронзу.

Президент Національного паралімпійського комітету Валерій Сушкевич після виступу Ярового відзначив, що у Максима найбільше ураження, пов’язане з інвалідністю і при цьому він став першим на найскладнішій трасі світу.

До слова, у десятці спортсменів у лижних перегонах на довгій дистанції є ще один українець – Тарас Радь.

У підсумку, за 2 дні Паралімпіади в доробку України: 2 золоті, 1 срібна та 3 бронзові медалі.

Нагадаємо, що у Пхьончхані Україну представляють 30 спортсменів, 23 із них беруть участь у змаганнях, а 10 допомагають їм у підготовці до стартів.

Залишити відповідь