Наталя Земна, відомий фітотерапевт, провела прийом у Харкові

У Харкові пройшов прийом відомого фітотерапевта Наталі Земної, як стало відомо Вісті Ньюс. Знавець народної медицини впродовж десятиліть радо ділиться цілющими секретами природи. До чергового візиту травниці бажаючи проконсультуватися в неї мали записати, щоб потрапити на прийом.

Харків’янка Ольга багато років користується порадами Наталі Земної. Вперше жінка прийшла до фітотерапевта 16 років тому, у 2002 році. До “Зеленої планети” приводила й онуків, і свого чоловіка. Його рятувала після другого інсульту.

Ольга, постійна пацієнтка Наталі Земної:

Она очень хороший диагностик. И вот эти ее фитокомпозиции – они помогают. По накоплению, но помогают лучше, чем вот эти лекарства больничные.

На консультаціях травниця Наталя Земна розповідає про фітокомпозиції, які складаються з природних компонентів і концентрують у собі досвід народної медицини.

Наталя Земна, фітотерапевт, президент товариства “Зелена планета Земної”:

Гепокол – для того, чтобы нормализовать печень. Гастротон – чтобы поднять вялый желудок, нормализовать кислотность. А мам просим давать детям капусту, цибульку, чтобы не было паразитов.

У здравницях Земної можна познайомитися з сотнею зборів, про кожен із яких – як застосовувати та з чого він складається – особисто розкаже фітотерапевт або її помічники. Також старі й нові рецепти зі скарбниці народної медицини можна знати в газеті “Зелена планета Земної”.

Наталя Земна, фітотерапевт, президент товариства “Зелена планета Земної”:

“Зеленая планета” готовилась ранней весной, когда еще зацветала мать-и-мачеха, когда цвела черемуха, когда цвели все цветы, и до поздней осени. Сейчас мы копаем коренья. Готовим фитокомпозиции, в которые входят 587 растений. 500 растений – это основа. 87 усиливают действия этих 500.

У Харкові як і в інших містах України, де знають фітотерапевта, містяни приходять на консультації за попереднім записом.

Залишити відповідь