Наталя Земна, найвідоміша українська травниця провела прийом у Харкові

У Харкові провела прийом найвідоміша українська травниця Наталя Земна, як стало відомо Вісті Ньюс. На її приїзд очікують сотні містян, адже фітотерапевт ділиться секретами народної медицини, заснованої на цілющих властивостях природи. На одному з таких прийомів побували й наші журналісти.

У всіх містах, де Наталя Земна організовує прийоми в кабінетах “Зеленої планети”, завжди черга пацієнтів. За один день тільки в Харкові фітотерапевт прийняла сотню людей. Для всіх влаштувала своєрідну лекцію щодо народної медицини, яка сотні років рятує людей від хвороб.

Наталя Земна, фітотерапевт, президент товариства “Зелена планета Земної”:

Вот я пришла сегодня к “Зеленой планете”, смотрю: с одной стороны такие кусты. Портулак лечит желудок, лечит печень, помогает всем тем, у кого сахарный диабет. В Украине 85% болеет сахарным диабетом.

Травниця Наталя Земна демонструє природні осінні скарби, якими можна і посилити імунітет, і вилікувати хвороби. У її руках калина, каштан, яблука і груша. Кожен продукт цілющий. Наприклад, від варикозу та проблем із судинами допоможе калина. Яку навіть називають жіночою рослиною Усі рецепти фітотерапевт із багаторічним досвідом розміщує в газеті «Зелена планета Земної».

Наталя Земна, фітотерапевт, президент товариства “Зелена планета Земної”:

Кто владеет информацией, владеет миром. Дальше – не ленитесь. Лень – это бич. Человек знает, умеет, но не хочет делать, ленится. Он, конечно, больной. Мы оторваны от природы. Вы ничего не знаете – слепоглухонемые.

Поради Земної жінки ретельно записують і користуються для лікування себе та своїх близьких.

Тетяна, постійно відвідує прийоми Наталі Земної:

Болею, прихожу сюда лечиться. Мне очень помогает. А лекарство я капаю, мне не очень помогает. А этим я лечусь – мне хорошо, я чувствую. Вот уже год целый я лечусь.

До “Зеленої планети Наталі Земної” приходять за порадою друзів або познайомившись із цілющими практиками травниці з книг, газет чи телепрограм.

Лариса Федорівна, вперше на прийомі у Наталі Земної:

Я пришла, потому что моя знакомая очень часто приходит сюда и очень лечится здесь, и Наталья Петровна помогает ей. Она уже женщина в возрасте. И я заинтересовалась.

Щоб потрапити на прийом до Наталі Земної, її пацієнти радять записатися заздалегідь. Адже бажаючих проконсультуватися у неї дуже багато.

Залишити відповідь