Наркoлог, щo оглядала Зaйцеву після ДТП, виїхала у так звaну “ЛНР”

Олена Федірко, свiдок у спрaві про смертельне ДТП в Харкові на вулиці Сумській, яка oглядала  Олeну Зайцeву після аварії, знаходиться на непідконтрольній території.

Про це в ході чергового слухання заявив суддя Віктор Попрас з посиланням на відповідь поліції, повідомляє інтернет-видання NewsRoom.

Зайцева та Дронов. Фото: NewsRoom

Відповідно до рапорту правоохоронців, 6 вересня працівники поліції прийшли за місцем проживання Федірко, де сусіди повідомили, що вона виїхала на окуповану частину Донбасу.

Двері їм відкрила жінка, яка не представилася. Вона заявила, що експерт поїхала на непідконтрольну територію, після чого закрила двері, – цитує видання суддю.

Як зазначає видання Kharkiv Today, новий адвокат Зайцевої, який вперше брав участь у засіданні, також виявився обізнаним про місце перебування нарколога, яку співробітники поліції шукають не перший місяць.

За його словами, експерт може перебувати у Стаханові, Луганської області, яке з 2014 року окуповане бойовиками. Захисник Олени Зайцевої додав, що там нібито живе її хвора мати.

Нагадаємо, що нарколог Олена Федірко мала розповісти про відбір аналізів у водійки Лексусу Олени Зайцевої одразу після ДТП. Пояснити те, чому медичного матеріалу не вистачило для проведення повторного дослідження. Рішення про розшукові дії суддя прийняв після клопотання адвокатів Геннадія Дронова.

Також стало відомо, що у ході засідання Геннадій Дронов відмовився давати свідчення на даному етапі розгляду справи.

Залишити відповідь