Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

Наркокартель по-чернівецьки

Поліції вдалося затримати найбільшу партію наркотичних пігулок за всю історію Чернівецької  області, як стало відомо Вісті Ньюс. Ціна виявленої партії побила рекорд – експерти оцінили наркотики в 1 мільйон гривень. Відомо, що за добу ділкам вдавалося заробити по 30 тисяч гривень.
Сотні блістерів із європейськими пігулками знайшли у чотирьох буковинців.

Сергій Ратушенко, заступник начальника ГУНП в Чернівецькій області:
Одна пігулка на “чорному” ринку коштує 500-600 гривень.

Угруповання зібрав раніше судимий 42-річний мешканець Заставнівського району Чернівців. Він же і поставив на потік продаж психотропів.
Сергій Ратушенко, заступник начальника ГУНП в Чернівецькій області:
Це найбільше затримання та вилучення наркотичних засобів на території Чернівецької області, мені здається з моменту існування міліції і поліції. Ми вилучили близько тисячі пігулок “Субітекс”. Дані пігулки є медичним засобом. Використовуються в Європі для профілактичної терапії. Але основна складова цих пігулок це психотропна речовина – буприн-норфін.
Окрім того у банди вилучили партію канабісу та кг амфетаміну. Операцію з затримання провели КОРДівці, адже у картелю було серйозне кримінальне минуле, чоловіки притягалися не тільки за наркотики, а й за крадіжки у великих розмірах, грабежі, розбої. Також у затриманих знайшли арсенал вогнепальної зброї:
Сергій Ратушенко, заступник начальника ГУНП в Чернівецькій області:
2 автомати, 2 пістолети, 2 обрізи і 1 бойова граната РГД-5.

Розпродавали пігулки та зілля кур’єри на теренах Буковини. Цікаво, що добовий заробіток сягав біля 30 тис грн. Зараз наркоторговці в СІЗО. Працівники відділу боротьби з наркотиками встановлюють канал надходження наркотиків до України.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023