“Наремонтували” міст – прокуратура розслідує заволодіння 700 тисяч гривень

Ремонт мосту через річку Уди в Харківському районі області розслідує прокуратура. Причина – заволодіння майже 700 тис. грн державних коштів при реконструкції. Ще в 2016 році керівник товариства з обмеженою відповідальністю уклав договір з однією з селищних рад Харківського району.

За погодженням із Харківською місцевою прокуратурою №6 до суду скерували обвинувальний акт стосовно директора ТОВ за фактом заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене в особливо великих розмірах та службового підроблення (ч. 5 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України). 

Експертним шляхом підтверджено, що роботи були виконані не в повному обсязі, а вартість виконаних робіт завищена на суму майже 700 тис. грн. Також вказаним очільником ТОВ внесено недостовірні відомості в акти приймання виконаних ремонтних робіт із завищеними обсягами фактично виконаних робіт.

Обвинуваченому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від семи до дванадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.