Нападали на електрички – у Києві затримали групу хуліганів

У Києві групу молодиків, які тероризували пасажирів залізниці, нарешті затримали, як стало відомо Вісті Ньюс. Молодики зупиняли потяг, розмальовували його графіті, а тих, хто намагався припинити вандалізм, розприскували з газових балончиків. Кричущий напад, коли хулігани закидали пасажирів камінням, стався в липні.

Зупиняли потяг посеред колій, били скло та розмальовували вагони графіті. У Києві нарешті затримали молодиків, які зчиняли хуліганство та навіть нападали на пасажирів. Останні резонансний випадок стався в липні. Тоді нападники кидали каміння в пасажирів. серед яких були й діти.

Потерпілий:

У поліції інформують, правопорушники можуть бути причетні до серії нападів на електропотяги. Вже встановлено п’ять осіб, трьом – повідомили про підозру. За місцем мешкання фігурантів, у ході обшуків вилучили балаклави, перчатки, замальовки графіті на вагонах, забруднений фарбою одяг, мобільні телефони, балончики з фарбою та газом, деталі електропотягів.

Андрій Крищенко, начальник ГУНП у м. Києві:
Правоохоронці підозрюють, що в Києві діє кілька таких груп, пов’язаних між собою. Слідство продовжує їх встановлювати. Не виключено, що взяти участь у нападах приїжджали іноземні громадяни. Для чого це робили нападники? У поліції припускають, що вони записували свої дії на відео, потім виставляли його у соціальних мережах для підняття рейтингу.

Залишити відповідь