Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

Намагався відповзти від нападників – нові подробиці вбивства військового на Харківщині

На Харківщині жертва нападу Віталій Черняк намагався відповзти від вбивць, але ті нанесли йому з десяток ударів у спину, живіт і голову, як стало відомо Вісті Ньюс. Про це повідомили слідчі у ході обрання запобіжного заходу підозрюваним у злочині. Картину того, що сталося у вечір вбивства встановили завдяки свідченням неповнолітньої дівчини. Сьогодні усіх 4 затриманих  замовницю та виконавців  суд лишив під вартою на 2 місяці без застави.

22-річну Катерину Борисенко вважають замовницею злочину. Мовляв, саме вона найняла трьох хлопців заманити її знайомого в ліс і вбити.

Самбір Гусейнов, начальник слідчого відділу Чугуївського відділу поліції:

Борисенко запропонувала Собченко, Коломийцю, Ярошу грошові кошти до 20 тисяч гривень, крім того Борисенко повідомила, що у потерпілого є банківська картка, на яку щомісяця надходять гроші у сумі 13 800.

Раніше на допиті затримана говорила, що військовий її зґвалтував. У суді ж просить вивести з зали журналістів, тільки тоді щось пояснить. Вбитого Віталія затримана знала, жінка працює у військовій частині кухарем. Своєї провини не визнає.

Катерина Борисенко, підозрювана:

Они не присутствовали на этом, они не знают, что там, как там было, они просто стараються спихнуть это все на человека, который старше всех из этих всех не малолетних детей.

Жодних пояснень не дає і 16-річний Максим Коломієць. Більше того, коли його і 15-річного Данила Яроша ведуть до суду, поведінка зухвала.

За даними слідства, після пиятики у вечір вбивства до лісу поїхали 6: жертва, 3 хлопців, замовниця і неповнолітня дівчина. До лісу пішли тільки чоловіки. Жінки півгодини чекали на трасі. Картину злочину вдалося відновити у тому числі завдяки показам свідка.

Анастасія Веселова, свідок у справі:

– Денис сказал, поехали в Башкировку там закладка лежит типа хватит на всех, ну это было специально сказано чтобы завести его туда.

– А вы знали, с какой целью они пошли туда?

– Я не знала, Катя знала, я услышала, что он начал кричать.

Вбивство знімав дев’ятикласник, саму ж розправу вчиняли Коломієць і Собченко. Коли чоловік відповзав від них, почали бити ножем. Десяток ударів прийшовся на спину, голову та живіт. Частину речей військового спалили, картку забрали. Хоча очікуваної суми на ній не було.

Максим Коломієць, підозрюваний:

– Считаете ли себя виновным? (Посміхається і негативно киває головою)

– А чому Ви посміхаєтесь?
– Какая вам разница…….
– Ну, нам есть большая разница, и вопрос в том, за что убили 26-летнего Виталия.

Єдиний, хто p затриманих говорить про злочин, Данило Ярош. Йому 15, він вчиться у 9 класі.

Данило Ярош, підозрюваний (Знімав на телефон все):

– Сколько орудий преступления было?

– Один.

– Одним ножом наносили удары?

– Да, или двумя, я не помню, я не видел.

– А кто конкретно наносил?

– Я же говорю, я не видел.

– В протоколе допроса  наносили удары ножами, Вы говорили, что они оба резали.

– Да, вдвоем.

Усіх підозрюваних у вбивстві військового Віталія Черняка суд лишив у СІЗО. Це стосується і жінки, матері двох дітей, і неповнолітніх. Прокуратура переконана, поза ізолятором хтось із четвірки зможе вплинути на хід розслідування. Затримані знають, де живуть свідки і можуть знизити знаряддя вбивства. Ніж і досі не знайшли. Максимальне покарання, яке загрожує повнолітнім затриманим, довічне ув’язнення.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023