Найдорожчий хліб у світі готує шеф-кухар з Британії

Творцем найдорожчого хліба у світі є відомий британський шеф-кухар, автор кулінарних книг, телеведучий Пол Голлівуд. Називається його творіння Roquefort and Almond Sourdough, та продається лише у бутіках столиці Великобританії, пише “Агро-Центр”.

Національна Асоціація пекарів офіційно визнала даний продукт найдорожчим в Великобританії. Коштує він 25 доларів, а це в 20 разів вище, ніж звичайний хліб. І він того вартий, якщо врахувати, що продукт британського шеф-кухаря називають одним із найсмачніших, і його непогано розкуповують.

Звичайно ж, пан Голлівуд не стане всім розкривати секрет приготування свого диво-хліба. Однак дещо про продукт відомо. Roquefort and Almond Sourdough Bread виготовляється з найкращих сортів борошна млинів графства Вілтшир, тут немає харчових добавок. До складу рецепта входять французький сир Рокфор і мигдаль.

Як зазначає Пол Голлівуд, він розумів, що хліб не повинен бути дорогим. Але, за його словами, він не зміг втриматися від створення свого кулінарного шедевра.

Залишити відповідь