Найдорожча цукерка у світі у формі діаманта – $10 тис

На міжнародній виставці шоколаду португальський шоколатьє Даніел Гомиш представив найдорожчу в світі цукерку у формі діаманта, вкриту золотом, як стало Вісті Ньюс. Цукерка така коштовна, що до неї приставили 20 охоронців. Вартість шоколадного витвору майже 8 тис. євро, або $10 тис. А коштовна цукерка через свій склад. Ласощі зроблено з шафранових ниток, білого трюфеля «Перигор», трюфельного масла, що робить начинку кремоподібною, а також із золотої стружки та мадагаскарської ванілі. Діамантова форма вкрита 23 каратним золотом. Цукерка поміщена в шкатулку, прикрашену 5,5 тис. кристалами Swarovski й перлами. У набір також входять спеціальні щипчики. Ціновий рекорд зареєстрований в книзі Гіннеса.
Випустили цукерки в обмеженій кількості – 1 тис. штук, і на них вже є покупці. За словами Гомиша, цукерки вже купили в Еміратах, Росії, Анголі, Бразилії та Аргентині. Імена покупців дорогих ласощів тримаються в таємниці.
Що ж до самого фестивалю, то він міжнародний і проводиться щорічно у Португалії в середньовічному місті Обідуш. Європейські кулінари й кондитери змагаються за звання «Шоколатьє року». Головна визначна пам’ятка фестивалю – гігантські скульптури з шоколаду, які є справжнім витвором мистецтва.

Залишити відповідь