Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

Нагадування про декларування доходів у громадському транспорті (Харків)

У Харкові інспектори податкових залучають до суспільно важливої роботи з оповіщення містян щодо необхідності задекларувати доходи за минулий рік, як з’ясували Вісті Ньюс.
Акція пройшла в Східній ОДПІ – фахівці інспекції завітали на автотранспортне підприємство Харкова та поспілкувалися з його працівниками. Водіїв та робітників проінформували про умови декларування доходів та майнового стану, а також щодо термінів подання декларацій. Також податківці вручили інформаційні листівки, на кожній відповіді на ТОПпитань: декларування, отримання податкової знижки, подання декларації через Інтернет. Такі листівки розмістили при вході в автобуси на усіх маршрутах. Таким чином співробітники ДФС інформаційно охоплять ще більше городян.
В Східній ОДПІ наголосили: “Приємно, що усім учасникам акції сподобався такий незвичайний спосіб привернути увагу до важливості та необхідності декларування доходів. Вони залюбки брали агітаційну продукцію та дякували за корисну та своєчасну інформацію”.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023