Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

НАБУ розпочало досудове розслідування за фактом дій правоохоронців у справі про “Росток-Холдинг”

У справі щодо рейдерства, спрямованого на групу аграрних компаній “Росток-Холдинг”, нові деталі. 10-го  січня старші детективи НАБУ розпочали досудове розслідування за фактом дій правоохоронців і представників державних структур. Далі у новинах матеріал, створений на основі розслідування громадської організації “Стоп Корупція”.

Ситуація, яка склалася навколо групи компаній «Росток-Холдинг», зацікавила Національне антикорупційне бюро України. 10-го січня старші детективи НАБУ розпочали досудове розслідування протиправних дій Нацполіції та суду у Харківській області, а також Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних злочинів – АРМА. У зловживанні владою та своїм службовим становищем підозрюють низку осіб, які діють за попередньою змовою з рейдером Яковом Грибовим.

Віктор Воєйко, заступник директора з правових питань ПП «Аграрні інвестиції»:

17.07.2018 року до Єдиного державного реєстру досудових розслідувань вноситься заява громадянина Грибова Якова Семеновича.

Наразі триває максимально агресивна фаза рейдерської атаки. Працівники компанії на Сумщині та Чернігівщині не можуть потрапити на робочі місця. Без опису та попереджень опломбовані низка робочих приміщень, регіональні офіси зайняли десятки «тітушок» у камуфляжі та зі зброєю. АРМА відсторонила директорів усіх 17 підприємств холдингу і призначила тимчасово виконуючих обов’язки.

Олег Бердило, адвокат ТОВ «Шалигінське»:

Люди стоять із зброєю. Вони погрожують вбивством, мені погрожують. Я не хочу, щоб на мене цілилися із зброєю.

Сергій Лакуза, менеджер із закупівель:

Підійшли хлопці, в їхній присутності я зайшов, двері відкрив, сів за своє робоче місце. Над нами став, як його правильно назвати не знаю, тітушка. Інтернету немає, програма 1С не працює.

Адвокати групи акцентують – рішення АРМА є незаконним. По-перше, має бути проведена оцінка майна, по-друге, майно мають передавати на конкурсній основі, по-третє, потрібно укласти договір з управлінцем майна та інше. Жоден з пунктів не було виконано.

Андрій Шваб, заступник генерального директора групи «Росток-Холдинг» з правових питань:

Рейдерська атака триває більше 3 місяців на групу компаній «Росток-Холдинг». Без конкурсу, без оцінки майна, без повідомлення власників про передачу відбувається внесення змін в реєстр з порушенням цього порядку.

Отже, ми й далі будемо слідкувати за розвитком подій.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023